Když sem nepíšu, jsem aktivní zde:
http://bep-fansite.blog.cz

Live the dream! - 5. část

9. března 2014 v 1:49 | RoyalRebel |  Povídky
Sedím u sebe v pokoji. Hlavu mám opřenou o zeď a přemítám o všem možném. Najednou mi někdo ťuká na vchodové dveře. Jsem líná se zvedat a tak řvu: "Dále!"
Dveře se s vrznutím otvírají a do pokoje vstupuje Apple. "Chtělas se mnou mluvit?" ptá se mně chladně. "Jo," kývu hlavou. Apple si sedá na podlahu vedle mě. "To tys mně přihlásila do té modelingové soutěže?" "Ano, to já," přiznává. "Když jsem se doslechla, že stačí strčit papírek se jménem pod Madelininy dveře, nemohla jsem odolat. Slyšelas tu konkurenci? To stoprocentně vyhraješ! Jseš z nich nejhezčí a nejtalentovanější." Od ní si toho cením. Fakt. "Vím že těhle slov si ode mě moc neceníš, ale…" Ona snad umí číst myšlenky? No, co by tak pomohlo usmíření? Nějaká pěkná věta? Už to mám..! "Jasně, že si toho cením!" vyhrkávám. "Cením si celého přátelství s tebou!" Apple se na tváři vyloudil úsměv. "To jsem ráda," říká a s těmito slovy se zadívá do země. "Tak co?" Odmlčuje se. "Půjdeš do toho? Prosím, pro mě.." Zamýšlím se. "Ta přihláška se nedá odhlásit?" Apple kroutí hlavou. Vzdychám. Nejspíš vyhrála. "Tak dobře, Apple. Pro tebe," usmívám se na ni. A proč vlastně ne? Pomůže mi načesat si vlasy do nádherného svůdného drdolu, půjdeme na mega-super-drsné nákupy a všechno si užijeme.
"Bezva," prohlašuje Apple a zvedá se. "Za dvacet minut nástup před školou, odjíždí nám autobus do obchoďáku a další jede až za hoďku. Přece nechceme čekat na další, ne?" S těmito slovy odchází.

Musím se smát. Jsem ráda, že jsme se usmířily. A musím přiznat, že se na tu soutěž malinko i těším. Nejlepší modelka školy, to je fakt něco. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cerise Hood Cerise Hood | 9. března 2014 v 9:49 | Reagovat

Úžasný jako vždy ,už se teším na nový díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama