Když sem nepíšu, jsem aktivní zde:
http://bep-fansite.blog.cz

Live the dream! - 4. část

8. března 2014 v 13:31 | RoyalRebel |  Povídky
To jsem si to celý podělala. Stojím u svý skříňky a smutně si prohlížím naše fotky s kámoškami, které mám nalepené zevnitř dvířek. Na jedné je Apple a já jak jsme na pikniku v kouzelném lese. Tahle fotka je moje oblíbená. Je mi fakt líto že jsem na ni takhle vyštěkla. (Ne na tu fotku, na Apple.) Nejspíš se mnou už dlouho nepromluví. Ale měla mi říct o té studentské radě! Možná se bála, že budu žárlit. Samozřejmě že bych nežárlila, ale přála jí to. Ok, abych nekecala, aspoň ne hodně.
Nad mou hlavou se zase spouští Mirror cast show. Blondie se culí, jako vždycky a vypadá, že má nějaké žhavé novinky. Zavírám skříň a koukám na ni.
"Vítejte u další Mirror cast show, hlásí se Blondie Lockesová ze školního studia na EAH. Přináším nejžhavější novinky ohledně modelingové soutěže pořádané školní radou." Špatně, Blondie, pořádá to hlavně Madelina! "Už máme hodně soutěžících a toto jsou jejich jména…" Máme? Ona je v radě taky?! "Lizzie Heartsová, Cedar Woodová, Briar Beautyová…" Blondie odříkává další jména. La la la, la la. Počkat, co to říkala? "Já?" ptám se okolo postávajících studentů. Oni přikyvují. "Snad víš, že ses tam přihlásila, ne?" prohlašuje nějaká dívka opírající se o dveře. Sakra, kdo mně tam tak mohl přihlásit? Ou, aha! Na seznamu podezřelých (právě si ho představuju) se na mně zubí jediná osoba - blondýnka s červenými šatičkami jmenující se po jablku! Nevím jestli mi tím chtěla udělat radost nebo mně naštvat. Věděla, že nad těmi ostatními soupeřkami, jejichž jména právě odříkává Blondie jasně vyhraju, což musím připustit. No, možná se tím chtěla usmířit. Nicméně si s ní musím promluvit. Musí mi to nějak vysvětlit.
Hm, kde bych ji teď tak mohla najít? U ní v pokoji? Je už po odpoledním vyučování, tak by tam mohla být. Jo, tam bude určitě. Jdu tím směrem.

Klap, klap. Růžové botičky mi nádherně klapou! Klap. Klap. Už jsem u koleje Apple a Raven. Ťukám. Dveře otvírá Raven. "Co potřebuješ?" ptá se. "Chtěla bych mluvit s Apple. Mohla bys mi ji prosím zavolat?" Raven se opírá o práh a má ruce na prsou. "Tak to počkej, princezno, ona tady není. Sama nevím kde je." Bomba. "Ale až se vrátí, řeknu jí, ať se za tebou staví nebo ať ti alespoň zavolá." Spíš bych tipovala, že udělá to druhý. Kývu hlavou. "Děkuju ti, Raven. Fakt bych s ní chtěla moc mluvit." "Není zač," mává a zavírá dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maruška Maruška | Web | 8. března 2014 v 20:03 | Reagovat

Doufám, že se s Apple usmíři. Povedl se ti. :-)

2 Cleopatra Cleopatra | Web | 8. března 2014 v 20:40 | Reagovat

Je bombový :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama