Když sem nepíšu, jsem aktivní zde:
http://bep-fansite.blog.cz

Březen 2014

The end of Mad-girly-world... ;(

13. března 2014 v 13:27 | RoyalRebel
Ahojky!
Je mi to strašně moc líto, ale končím s tímto blogem.
Chtěla bych vám mockrát poděkovat, že jsem si zde mohla najít tak skvělé přátele, jako jste vy - nikdy na vás nezapomenu. :*
A teď bychom mohly předejít tomu, abyste na mně ani vy nezapomněly a proto vás chci pozvat na můj blog, který není zaměřený na žádné téma. Ano, to je to, proč se stěhuji - kvůli tomu, že na nezaměřeném blogu si budu moci dělat co budu chtít. Zde jsem měla téma jen panenky, ale chci dělat i neco dalšího. Tak to prosím pochopte.
Zde adresa mého nynějšího blogu (panenky tam budu dávat taky)

Pepsi-sexy.blog.cz

Mám vás ráda, vaše RoyalRebel

Fotky Briar - graficky poupravené

9. března 2014 v 18:29 | RoyalRebel |  Moje panenky a jejich fotky
Týnuše (viz. blog) mně inspirovala na úpravu fotek v PicMonkey a tak jsem to hned zkusila s fotkami Briar z hor. :)) A jelikož to nedopadlo zas tak špatně, tak tady jsou. :)

Várka grafiky pro I-love-cerise-hood a Madeline--beauty

9. března 2014 v 18:08 | RoyalRebel |  Výdej grafiky
Ahoj, takže je tu další hotová grafika. Používejte se zdrojem. :))
Takže avatar pro Madeline--beauty:

Live the dream! - 6. část

9. března 2014 v 10:47 | RoyalRebel |  Povídky
Tak tohle odpoledne se mi moc líbilo. Obnovila jsem si přátelství s Apple Whiteovou a sehnala jsem si pár perfektních kousků do svého šatníku, především na módní přehlídku. Zítra je ta soutěž. Už zítra.
Právě si natírám na obličej pleťovou masku a chystám se jít spát. Sice je teprve sedm hodin, ale musím se na zítřek dobře vyspat. Koneckonců to bude před celou Vesničkou Na konci knihy. Už jsem celkem natěšená. A už nemám problém s tím, že to pořádá Maddie. Už ani nevím, proč mi to tolik vadilo. Hm, asi proto, že Maddie moc nedodržuje módní trendy.. Ale to přece nevadí! Její styl je sice trhlý, ale správně trhlý. Ve své podstatě je i krásná…
Uaaaaa, zívám a ukládám se ke spánku. Zítra je konečně víkend a nastartovaná v zákulisí soutěže musím být už v devět. Nechápu to! Přitom je předkolo až v půl druhé odpoledne a finále je v šest hodin večer. Ale to je jedno, alespoň se na to s Apple pořádně připravíme. Jsem ráda, že mám u ní podporu. Že si nevybrala na podporování třeba Lizz nebo Cedar. Mám ji fakt ráda. Víčka mi padají a už spí.
Týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýt! Jako by tu něco drnčelo. Zní to jak budík. No to snad ne, že už není ráno! Pomalu otvírám očka. "Vstáááááávat," cupká ke mně Apple už nachystaná na normální denní život. "Jde se do práce, holka!" Úpím. "Vždyť je teprve půl sedmý!" Apple krčí rameny, což znamená no a co jako? a strhává mi peřinu z těla. "Šup do koupelny, slečno," rozkazuje a prst tyčí na dveře umývárny. "Nanes si svůj běžný make-up a aspoň si rozčesej vlasy. Zbytek dořešíme na místě. Já tu zatím zabalím soutěžní model. Tak běž, upaluj!" Zase úpím a odebírám se do koupelny, tam už dělám, co mi Apple řekla.
Beru hřeben, rozčesávám své krásně lesklé hnědo-růžové vlasy a pozoruju, jak se mi pleť za noc krásně vyhladila. Pak si oplachuju obličej a čistím si zuby. Vyplachuju pusu, převlíkám se do svého normálního oblečení, vycházím z koupelny a culím se na Apple. "Vau," žasne. "Máš nádhernou pleť! A zuby taky! Jak jsi to provedla? Požádalas Raven o kouzlo?" Kroutím hlavou a směju se. "Sladké tajemství," prohlašuju posměšně. "To bys chtěla vědět, co?"

A už vyrážíme!

Live the dream! - 5. část

9. března 2014 v 1:49 | RoyalRebel |  Povídky
Sedím u sebe v pokoji. Hlavu mám opřenou o zeď a přemítám o všem možném. Najednou mi někdo ťuká na vchodové dveře. Jsem líná se zvedat a tak řvu: "Dále!"
Dveře se s vrznutím otvírají a do pokoje vstupuje Apple. "Chtělas se mnou mluvit?" ptá se mně chladně. "Jo," kývu hlavou. Apple si sedá na podlahu vedle mě. "To tys mně přihlásila do té modelingové soutěže?" "Ano, to já," přiznává. "Když jsem se doslechla, že stačí strčit papírek se jménem pod Madelininy dveře, nemohla jsem odolat. Slyšelas tu konkurenci? To stoprocentně vyhraješ! Jseš z nich nejhezčí a nejtalentovanější." Od ní si toho cením. Fakt. "Vím že těhle slov si ode mě moc neceníš, ale…" Ona snad umí číst myšlenky? No, co by tak pomohlo usmíření? Nějaká pěkná věta? Už to mám..! "Jasně, že si toho cením!" vyhrkávám. "Cením si celého přátelství s tebou!" Apple se na tváři vyloudil úsměv. "To jsem ráda," říká a s těmito slovy se zadívá do země. "Tak co?" Odmlčuje se. "Půjdeš do toho? Prosím, pro mě.." Zamýšlím se. "Ta přihláška se nedá odhlásit?" Apple kroutí hlavou. Vzdychám. Nejspíš vyhrála. "Tak dobře, Apple. Pro tebe," usmívám se na ni. A proč vlastně ne? Pomůže mi načesat si vlasy do nádherného svůdného drdolu, půjdeme na mega-super-drsné nákupy a všechno si užijeme.
"Bezva," prohlašuje Apple a zvedá se. "Za dvacet minut nástup před školou, odjíždí nám autobus do obchoďáku a další jede až za hoďku. Přece nechceme čekat na další, ne?" S těmito slovy odchází.

Musím se smát. Jsem ráda, že jsme se usmířily. A musím přiznat, že se na tu soutěž malinko i těším. Nejlepší modelka školy, to je fakt něco. :)

Live the dream! - 4. část

8. března 2014 v 13:31 | RoyalRebel |  Povídky
To jsem si to celý podělala. Stojím u svý skříňky a smutně si prohlížím naše fotky s kámoškami, které mám nalepené zevnitř dvířek. Na jedné je Apple a já jak jsme na pikniku v kouzelném lese. Tahle fotka je moje oblíbená. Je mi fakt líto že jsem na ni takhle vyštěkla. (Ne na tu fotku, na Apple.) Nejspíš se mnou už dlouho nepromluví. Ale měla mi říct o té studentské radě! Možná se bála, že budu žárlit. Samozřejmě že bych nežárlila, ale přála jí to. Ok, abych nekecala, aspoň ne hodně.
Nad mou hlavou se zase spouští Mirror cast show. Blondie se culí, jako vždycky a vypadá, že má nějaké žhavé novinky. Zavírám skříň a koukám na ni.
"Vítejte u další Mirror cast show, hlásí se Blondie Lockesová ze školního studia na EAH. Přináším nejžhavější novinky ohledně modelingové soutěže pořádané školní radou." Špatně, Blondie, pořádá to hlavně Madelina! "Už máme hodně soutěžících a toto jsou jejich jména…" Máme? Ona je v radě taky?! "Lizzie Heartsová, Cedar Woodová, Briar Beautyová…" Blondie odříkává další jména. La la la, la la. Počkat, co to říkala? "Já?" ptám se okolo postávajících studentů. Oni přikyvují. "Snad víš, že ses tam přihlásila, ne?" prohlašuje nějaká dívka opírající se o dveře. Sakra, kdo mně tam tak mohl přihlásit? Ou, aha! Na seznamu podezřelých (právě si ho představuju) se na mně zubí jediná osoba - blondýnka s červenými šatičkami jmenující se po jablku! Nevím jestli mi tím chtěla udělat radost nebo mně naštvat. Věděla, že nad těmi ostatními soupeřkami, jejichž jména právě odříkává Blondie jasně vyhraju, což musím připustit. No, možná se tím chtěla usmířit. Nicméně si s ní musím promluvit. Musí mi to nějak vysvětlit.
Hm, kde bych ji teď tak mohla najít? U ní v pokoji? Je už po odpoledním vyučování, tak by tam mohla být. Jo, tam bude určitě. Jdu tím směrem.

Klap, klap. Růžové botičky mi nádherně klapou! Klap. Klap. Už jsem u koleje Apple a Raven. Ťukám. Dveře otvírá Raven. "Co potřebuješ?" ptá se. "Chtěla bych mluvit s Apple. Mohla bys mi ji prosím zavolat?" Raven se opírá o práh a má ruce na prsou. "Tak to počkej, princezno, ona tady není. Sama nevím kde je." Bomba. "Ale až se vrátí, řeknu jí, ať se za tebou staví nebo ať ti alespoň zavolá." Spíš bych tipovala, že udělá to druhý. Kývu hlavou. "Děkuju ti, Raven. Fakt bych s ní chtěla moc mluvit." "Není zač," mává a zavírá dveře.

News at blog

8. března 2014 v 11:25 | RoyalRebel |  Blogové aktuality apod.
Ahojky, takže je tu nastaven nový design, se kterým jsem velice a velice spokojená. Vám se líbí? :)

A taky, jak jste si asi už všimly, rozjíždím novou povídku Live the dream. Vypráví ji Briar Beauty. Tato povídka mně fakt baví psát, takže tu bude (snad) často. Už jsem přednastavila na půl druhou další část, tak tu buďte! :D

No, ohledně novinek je to všechno.
Animka by me, zatím pa. :))

Live the dream! - 3. část

8. března 2014 v 3:10 | RoyalRebel |  Povídky
Kupuju si u bufetu limošku. Podávám prodavačce peníze a na oplátku si od ní beru svou limonádu. Odcházím od pultu a chci se napít, když v tom…. Nevidím! Někdo mi zakrývá rukama oči. "Apple?" cedím skrz ty ruce. Osoba za mými zády ruce sundává a vzdychá. "Ach jó, jak to že vždycky uhodneš, že to jsem já," říká smutně Apple. Ha, byla to ona. "Máš specifickou vůni," šklebím se a odcházím, abych se mohla v klidu napít. "Nechtěla bys mi něco říct?" spouští Apple. Odtrhávám pusu od flašky a trošku prskám. "Já?!" ptám se udiveně. "Jasně. No ne asi, já," vtipkuje Apple. "Jo to spíš," přikyvuju a zavírám víčkem otvor limonády. "Tak šup, co máš na srdci?" "Tys nevěděla že jsem v radě?" jde rovnou k věci. No já bych zrovna tohle téma docela okecávala. Vrtím hlavou. To mně teda zaskočilo. "Od koho bych to asi tak měla vědět? Nikdo mi nic neřekl!" "Nevím, na schůzi jsem nebyla asi už tři týdny. Myslela jsem, že tě to nezajímá." Apple krčí rameny. "Blázníš?" třeštím na ni oči, jo - zase. "Zajímá mně úplně všechno co se kde šustne! A vůbec? Proč jsi jim neřekla ať mně třeba přizvou? A proč jsi mi o té soutěži neřekla?" Apple zaujímá postoj s rukama v bok. "Posloucháš mně vůbec? Neviděla jsem je skoro měsíc!" Já se ze zoufalství už musím smát! "Tím hůř! Už seš tam měsíc a ještěs mně to neřekla!" řvu na ni.
"Tak promiň," skoro se mně leká Apple. "Tak už to aspoň víš." "Jo," odsekávám. "To teda vím!" Apple odchází se sklíčenou hlavou někam pryč. Ale né, teď je mi jí líto! Ach jo! Proč se nedokážu ovládat, ani co se spánku týče? A teď jsem urazila svoji nejlepší kámošku vůbec! Já jsem ale…! Co budu dělat?

Kdybych věděla, proč Apple tak vyjekla. Ale ne, sakra! Že já vím co udělala. Apple, žes mně tam nepřihlásila…

Live the dream! - 2. část

7. března 2014 v 20:27 | RoyalRebel |  Povídky
Uaaaaa! Zívám a s knihami pod paží kráčím chodbou k učebně Tvůrčího psaní. Od toho šoku s modelingovou soutěží a její pořadatelkou jsem se jen tak tak zvládla vyspat. Pak mně to najednou trklo. "Madeline je ve školní radě?" brblám si pro sebe. Blondie přece říkala "na naší škole se slýchává, že školní rada uspořádá modelingovou soutěž". A pak i se svým překvapením pronesla, že to pořádá Madeline Hatterová.
Řítí se ke mně zrzavá postava v zelených mini šatičkách. "Čau Ashlynn," zdravím ji ospale. "Nazdárek Briar," mává s úsměvem. Strká mi pod nos cosi vypadající jako nějaký leták. Že by reklama na novou kolekci v jejím butiku? Zíííív, dávám si ruku před pusu. "To to je, uaaaa?" ptám se svou zívající řečí. Ashlynn celá jen září. "Hádej, můžeš třikrát. Vidělas včerejší dopolední zpravodajství v Mirror cast show?" Dolní čelist mi padá k zemi, opět. Přebírám si letáček a strkám si ho blízko před krásně namalovaný hnědý oči. Že tam není napsáno pořadatelka Madeline Hatterová, prosím, že to tam není! Ve své podstatě bych se té přehlídky i zúčastnit chtěla, jenže ne, kdyby to pořádala cáklá dceruška Šílenýho kloboučníka!
Zaostřuju na letáček a hledám slovo pořadatel, hledám slovo pořadatel… kdepak se mi schováváš? Aaa, tady. Stojí tu. To snad ne. Sakra! To víte že jo! Stojí tu Pořadatelka: Madeline Hatterová! Zírám na Ashlynn. "Fakt?" ptám se nevěřícně. "To přece nemůžete myslet vážně. A vůbec - odkdy je Maddie ve školní radě? A odkdy seš tam ty Ash?" Chrlím na ni otázky jak oheň. "Nevím, to už je dávno." Do háje, já už nemám přehled. Na týhle škole se prostě strácím! Ale co… "Počkat, počkat," říkám a zakládám si ruce v bok. "Proč nejsme ve školní radě třeba my s Apple místo Madeliny?" Pro vysvětlení, přezdívku Madelina jsme vymyslely s Apple, když jednou ta šílená holka předvedla v jídelně na stole zvláštní taneček. Ashlynn žmoulá v rukou několik desítek dalších letáčků. "No," hlas se jí klepe, jak kdyby se mně bála. "Nejsem si jistá, ale myslím, že Apple už tam je." Tak ale dost! Teď už jsem fakt rozzuřená! "COŽE?!" řvu tady na celý kolo. Ashlynn přikyvuje, jemně mi mává a odchází pryč. Fakt super! To si ještě s princezničkou Sněhurenkou vyřídím! Proč mi to sakra neřekla? Já vím že s teďka chovám jako totální sobec ale vžijte se trošku do mý situace!
Ach jo, to dneska Tvůrčí psaní zahájím fakt úžasně! No nic, radši bych měla jít na vyučování, nebo přijdu pozdě. Hm!

Po celou hodinu si naštvaně pohrávám s tužkou a pozoruju profesorku, jak píše na velikou tabuli osnovy pro nějaké zvláštní příběhy s magickými osudy, nebo co to říkala. Furt se mi honí hlavou, co mi řekla Ash. Proč se všechno obrací proti mně? Profesorka se otáčí k tabuli zády a k nám obličejem. "A kdo mi řekne co že je vlastně ten příběh s magickými osudy?" ptá se a rozhlíží se po třídě. Já to samozřejmě nevím. Jak bych to mohla vědět, když se tu zabývám školní radou? To je snad důležitější, ne? "Hmm? Třeba Briar?" Ouu, sakra!

Live the dream! - 1. část

7. března 2014 v 19:34 | RoyalRebel |  Povídky
Vycházíme s Apple z jídelny a vykračujeme si lehkým krokem ke koleji. Apple mně dneska pozvala k ní, abychom si spolu trošku roztřídily šatník. Naše vysoké podpatky klapou po zemi a všichni se za tím zvukem otáčí. Je to příjemný pocit, být středem pozornosti,
"Tedy řeknu ti, Briar," spouští na mně Apple před zraky zvědavých studentů. "Na dnešním zákusku jsem si pochutnala jako nikdy." Hm, taky aby ne. Byl to jablkový koláč. Samozřejmě by jí udělalo asi ještě větší radost, kdyby to byla jablka otrávená od Raven.
Uculuju se. "Taky mi chutnal," kývu hlavou. "Stavíme se u mé skříňky?" Apple gestikuluje jakože ano. A tak tedy vyrážíme směrem k učebně Historie zlých zaklínadel. Tam mám totiž skříň.
Za pár minutek jsme dorazily. Otáčím zámkem a lezu do skříňky. Kdepak mám…. Ááá, tady je zrcátko a řasenka. Otvírám řasenku a štětinovým kartáčkem si přejíždím řasy. Hmmm, nevypadám špatně!
Apple mi stepuje za zády a rozhlíží se po okolí. Najednou její pohled spočine nade mně - k velké LED obrazovce, kde právě běží show naší kamarádky Blondie Lockesové - Mirror cast show.
"Koukej," upozorňuje mně Apple. "Běží dopolední zpravodajství." Blondie se zubí v reportérském křesle a ladně si podpírá rukama svůj roztomile vypadající obličejík. Zlaté vlasy se jí jen lesknou a pokaždé když jakkoliv hýbne hlavou, vytvoří se jí tam jakési vlnky. To mně vždycky fascinovalo!
"Vítejte u dopoledního zpravodajství Mirror cast show. Hlásí se Blondie Lockesová ze školního studia na Ever After High." Zavírám do skříňky řasenku a už sleduju LED obrazovku. "Začneme hlavní zprávou dne - na naší škole se slýchává, že školní rada uspořádá modelingovou soutěž, která se bude konat na náměstí ve Vesničce Na konci knihy. Zatím se moc detailů neví, ale zítra se budou rozdávat letáčky. Každý kdo se bude chtít přihlásit, ať podstrčí papírek se svým jménem pod dveře údajné pořadatelky…" Blondie se odmlčuje a zaostřuje zrak na své pomocné dokumenty. "…údajné pořadatelky Madeline Hatterové?" říká pak s nejistým hlasem. Já, Apple i ostatní studenti postávající u našich zadků máme čelist až na zemi. Že Maddie pořádá modelingovou soutěž? To jsem tedy zvědavá na ty letáčky. Určitě to Blondie popletla a pořádá to třeba…. Třeba Ashlynn. Ta má svůj módní butik..
Apple třepe hlavou a začíná se culit. "Snad do toho nechceš jít?" třeštím na ní oči. "Pořádá to Madeline, jak ses mohla doslechnout." Apple krčí rameny. "No a?" "Slyším dobře?" zakládám si ruce na hrudi. "Půjdeš do toho až se doopravdy dozvíme, kdo to pořádá." Apple si mne ruce. "Nooo," protahuje se. "Tady se nejedná ani tak o mně.." Valím oči a s pusou dokořán ukazuju tázavě prstem na sebe. Apple s úsměvem přikyvuje. "Hele, Apple, já nevím." Ale místo odpovědi kroutí hlavou a chytá mně kolem ramen. "Právě jsi před chvilkou řekla, že do toho půjdem, až se doopravdy dozvíme kdo je pořadatelem. Až na to že já do toho nepůjdu ale ty jo. Já už jsem i tak slavná." Protáčím panenky. Ale bohužel má pravdu.

No já nevím, nechám si to projít hlavou. Ale až se ujistím, že to nepořádá holka, která nosí na hlavě čajový hrnec a puntíkové silonky!

Pokračování příště


Pohoda

7. března 2014 v 13:41 | RoyalRebel |  Deníček
Ahojky! :)
Takže nakonec ze mně tréma opadla (o zkouškách nanečisto mluvím), když jsem si začala povídat s kamarády. Byla jsem strašně ráda, že tam byli taky. Moc mi to pomohlo, abych měla ty testy správně. Mno, výsledky zatím ještě nepřišly, ale tak nějak si myslím, že to dopadne dobře. :)) Nejspíš jsem od vás měla velikou podporu, toho si moc cením a děkuju vám. Věděla jsem že se o vás můžu opřít. :)))
Dost keců o gymplu, stejnak vás to asi moc nezajímá... :D
Tak, je konečně víkend! Těžce vysloužený víkend. :D Už jsem se těšila. A co vy? Těšily jste se na víkend? Jak jde škola? Mně se teda celkem daří, co se známek a i vztahů mezi lidmi týče. Myslím, že tento týden jsem se posunula o jednu příčku oblíbenosti u nás ve třídě. Nevím jak se mi to povedlo ale všichni se se mnou najednou nějak baví. To je asi tím že se od těch zkoušek nestresuju a jsem v pohodě. :))

Takže buďte v klidu, buďte v pohodičce a mějte se hezky. :D
Vaše RoyalRebel

Podpora...?

5. března 2014 v 13:18 | RoyalRebel |  Deníček
Ahojky!
Předem upozorňuji, že kdyby se zde vyskytl nějaký překlep, je to kvůli tomu že se celá klepu. Důvodem k nervozity je, že za chvilku vyrážím na zkoušky na gympl nanečisto. Ufff, ještě že jsou jen nanečisto, jinak nevím co bych dělala...
Nicméně; chtěla bych vás - moje blogové kamarádky - poprosit o podporu. A nejen že mi budete držet palce v hlavě, ale i fyzicky. Já vím že tady z toho dělám drama, ale já se bojím zjistit, jak špatně na tom jsem! :D
Takže mi prosím držte palce, ať ty zkoušky udělám.
Ufff, ještě že tam jdu s kamarády ze školy...:)
No nic, už se nebudu vykecávat, zatím ahoj! :))))

Video z hor

3. března 2014 v 18:58 | RoyalRebel |  Moje panenky a jejich fotky
Video z hor konečně zhotoveno. :D Sice nic moc ale budiš.

Design pro Clawdiu a Honey č. 2

3. března 2014 v 18:18 | RoyalRebel |  Výdej grafiky
Ano, konečně je hotový. A je velice vzácný! Víte čím? Nejdéle se na něj čekalo (dala jsem ho s největším opožděním). :D
Prosím, nemažte zdroj, a na blog dává jen Clawdia a Honey. :)))
Thanx

Fotky Catrine do fotosoutěže u Andy monster

3. března 2014 v 18:00 | RoyalRebel |  Moje panenky a jejich fotky
Ahojky, nejprve omluva za neaktivitu a pak fotečky do fotosoutěže k Andy monster.

NEKOPÍROVAT, MÁ TVORBA!

NENAPODOBOVAT!

Díky. :D
Ten obrázek jsem Catrince pomáhala vykouzlit. :3 :P :D