Když sem nepíšu, jsem aktivní zde:
http://bep-fansite.blog.cz

Jak jsem přišla na Monster High?

19. září 2013 v 16:17 | RoyalRebel |  Co se jinam nevešlo...
Ahojky!
Možná by vás mohlo zajímat, jak jsem se dostala k fanynkovství Monsterek. Koho to zajímá, je třeba si otevřít celý článek. ;)
Stamp by monster-czech.blog.cz


Takže, odehrává se rok 2009 a já ležím nemocná v posteli s notebookem. Brouzdám po internetu, když tu najednou uvidím: MONSTER HIGH. A jelikož jsem se nudila, rozklikla jsem si tedy tento odkaz a zjišťovala, co jen šlo. Po chvilce jsem spatřila poprvé promo obrázek Basic kolekce (tenkrát ještě jiná nebyla). Hrozně jsem po nich toužila. Když jsem spatřila webisodu New Ghoul At School v angličtině (v češtině ještě webisody nebyly), tak jsem si řekla, že budu chtít Frankie, protože byla (podle mě) "hlavní", Cleo, protože se spolu neměly rády a Lagoonu, protože Frankie pomáhala (aspoň jsem to tak tenkrát pochopila) řešit trable s Cleo. :)

Odehrává se rok 2010. Jeli jsme s rodiči do Německa a já chtěla jít do hračkářství. A co nevidím! Monsterky! Skákala jsem radostí. Ale: kterou si vybrat? Takto jsem se ptala i táty a on říká: ,,Tak si vyber nějaké, nějak to podělíme k Vánocům, narozeninám a svátku a jednu si můžeš vybrat i teď." Tak jsem si tedy vzala Frankie, 2-pack Cleo a Deuce, Lagoonu a Draculauru. Pak táta spatřil ve stojanu Clawdeen a říká: ,,A tuhle sis vybrala?" ,,Ne," odpověděla jsem. ,,No tak ber," říká táta, ,,tu nejhezčí bys tam nechala." :)

Odehrává se konec roku 2010 a jsou Vánoce. V tu dobu už jsem měla všechny Monsterky z Německa, které jsem si tenkrát vybrala.

Odehrává se jaro roku 2011. Jsme opět v Německu na nákupech a co nevidím. Ghoulii! Rodiče neváhali a už s ní stáli u pokladny. :D

Odehrává se podzim roku 2011 a Monsterky konečně dorazily i k nám! Na Pražském Výstavišti se konala výstava Barbie a Monster High s prodejem Monsterek a Barbie, živými postavami, soutěžemi a vystoupením Ewy Farne. Z tohoto dne jsem si odvezla "už" osmou Monsterku - Frankie Dead Tired, první Monsterku koupenou v Česku.

A od těchto roků se už dále odvíjela má sbírka. Dotáhla jsem to až na čtyřicítku. :)
A teď otázky pro vás:
Pamatujete si taky historii vašich MH?
Kolik máte MH?
Máte jich více nebo méně než já?
Odpovídejte prosím do komentářů. :) P.S.: Možná sbírku i vyfotím, ale určitě ne tento týden. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monster-high-jsou-nej-paty monster-high-jsou-nej-paty | 20. září 2013 v 12:24 | Reagovat

mužu být affs?Já monsterky objevila v albatrosu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama