Když sem nepíšu, jsem aktivní zde:
http://bep-fansite.blog.cz

Září 2013

Okouzlující Twyla

30. září 2013 v 11:18 | RoyalRebel |  Monster High novinky
Twylu moc nemusím, ale zde je krásná. :)

Cleo a Hissette

30. září 2013 v 11:17 | RoyalRebel |  Monster High novinky
Roztomilé. :3 :)

Zamilovaný pár Ashlynn a Hunter

29. září 2013 v 12:35 | RoyalRebel |  Moje panenky a jejich fotky
Ashlynn s Hunterem si zašli na krásnou podzimní zamilovanou procházku. Zvěčnila jsem pár okamžiků, tak tady je máte. :)


Kdo je RoyalRebel

29. září 2013 v 10:30 | RoyalRebel |  Deníček
Takže jak jsem slíbila, chci se vám představit. :) Takže...

Mám doma čtyřicet Monsterek, čtyři Ever After Highky a šest Bratzillazek.

Má nej. EAH je Briar Beauty.

Má nej. MH je Catty Noir.

Má nej. Bratzillaz je Yasmina Clairvoya.

Poslouchám r´n´b. Mé nejoblíbenější písničky jsou:
Nesnáším, když mi někdo říká, co mám dělat.

Nesnáším, když se na mě všichni vrhnou a radí mi, když to nepotřebuju.

Nesnáším, když někdo žvýká a mlaská s otevřenou pusou.

Nemaluju se, občas jen řasenkou.

Mám hnědé dlouhé vlasy.

Jsem roztleskávačka.

Jsem dvojnásobně oceněná titulem FCC All Star.

Potrpím si na pořádek.

Někdy rychleji mluvím, než myslím.

Jsem stydlivá a citlivá.

Všechno co mám na starosti musí být dokonalé.

Ráda kritizuju (nevstahuje se na blogy).

Hodně přemýšlím, ale někdy vypálím úplnou blbost.

Jsem Pražačka.

Jsem druhý nejrychlejší člověk z naší třídy.

NENÁVIDÍM když se někdo s něčím vychlubuje a přitom já mám tu věc lepší.

Miluju svítivě růžovou barvu.

Jsem jedináček.

Mám jednu BFF (Verču) a BBF (Kačku).

Jmenuji se Kačka.

Mám narozeniny 6.10.

Foto v c.č.

Novi Stars :|

29. září 2013 v 9:41 | RoyalRebel |  Co se jinam nevešlo...
Chtěla jsem se vás jenom zeptat, co si o těchto mimozemských panenkách myslíte. Včera jsem je viděla v německých Toys"R"Us a měly nádherné dlouhé řasičky, ale nevím, co si o nich mám myslet. :|
Tak co, jak se vám líbí?

Nové charaktetry

29. září 2013 v 9:33 | RoyalRebel |  Bratzillaz novinky
Našla jsem nové charaktery Bratzillaz. Jedna se jmenuje Vampelina a druhá je Victoria. Vampelnia se mi osobně líbí víc. :)
Vampelina:

Draculaura Dead Tired

29. září 2013 v 9:22 | RoyalRebel |  Monster High novinky
Krásná ghúlka, že?

Den, který se zapsal do mých dějin!

28. září 2013 v 19:25 | RoyalRebel |  Deníček
Ahojky! :) Opět vás poprosím, abyste nekopírovaly avatar, děkuji. :)))
Takže dneska byl ten den. Dneska. Dneska jsme byli s rodiči v Německu. Bylo to tam úžasné! Viděla jsem... Ano. Měli tam EAH. Aaaaaaaaaaaaa!!!!! Měli jich tam plno! Měli je v Karstadtu a v Toys"R"Us. A měli Raven Legacy Day i Basic, Briar Legacy Day i Basic, Apple Legacy day i Basic, Maddie Basic a Ashlynn A Huntera Basic. A já jsem si odvezla... no víte co? Více v celém článku. ;)

Pár kecíků :)

27. září 2013 v 17:20 | RoyalRebel |  Deníček
Nekopírujte avatar. :)
Ahojky! Jak se vede? A jaké je u vás počasí? U nás se stal zázrak! Udělalo se opět krásně, navzdory tomu, že ráno byly čtyři stupně! XD Já jsem toho samosřejmě musela využít a vzít ven na focení svou Lagoo Basic. :) A doufám, že to počasí vydrží i do zítřka, abych nebloudila po Německu s rampouchem u nosu. :D V Německu jsme objevili nový obchoďák, tak doufám, že se mi poštěstí a budou tam mít mé už od června vysněné Ever After High panenky. :))) Nejlépe Briar Basic nebo Raven Legacy Day.
Taky mi tatínek před chvílí řekl, že mi z práce přinesl kartony na pokojík pro mé budoucí EAH. :) Až bude pokojík hotov, nafotím vám ho. :) A takhle pokojík zařídím:
2x palanda
stolek
židlička na "kolečkách"
notebook
A takto budou EAH v palandách:
Briar a Raven (Raven dole, Briar nahoře)
Apple a Maddie (Maddie dole, Apple nahoře)
Zatím si přeji jen Raven LD a Briar Basic. Ostatní posbírám postupně. :)
Všimly jste si nového designu? Jak se líbí? :)
A až budu mít čas, tak se vám představím, např. jak vypadám, jaké miluju písničky, co mám ráda, co nesnáším atd. :)
Tak asi papa - vaše RoyalRebel

Má vymyšlená EAH - Sirena Mermaid

27. září 2013 v 15:38 | RoyalRebel |  Co se jinam nevešlo...
Nakreslila jsem svou vymyšlenou postavu. Jmenuje se Sirena Mermaid a je to dcera Malé mořské víly (Little Mermaid). Je to zároveň i Royalka i Rebelka, protože miluje všechno vodní, akorát neumí plavat. :D Má nohy, protože se přece její máma přeměnila na člověka a vzala si za muže lidského prince, takže je po svých rodičích. Doufám, že se líbí. :)

Příběh: Královna školy 2013 2. část

27. září 2013 v 15:34 | RoyalRebel |  Ever After High novinky
A bylo to tady! Královna školy nastala! Ale byla až večer, teď je odpoledne. V pravidlech soutěže stálo, že královnu určí diváci. Raven měla v plánu něco opravdu nečekaného! Právě teď, když byl polední klid pro všechny studenty i profesory, se tajně vydala do chodeb Ever After High, aby očarovala ostatní, aby královnou zvolili Madeline. A to tak, že na vyvěšené plakáty s fotkou Madeline a nápisem Maddie na trůn, zvolte si tu správnou královnu! zaslala svou magii, která přinutí každého, kdo se na plakát podívá, aby Maddie zvolil. Opravdu podlý plán, že? Když byla s prací hotova a očarovala všechny plakáty ve škole, šla do Madelininy ložnice. ,,Hotovo Maddie," usmála se Raven když dorazila. ,,Super!" poskočila si Maddie. ,,Tak tedy půjdem sehnat něco krásného na večer?" Raven přikývla. Hned po konci poledního klidu se obě vydaly do nedalekého Pohádkového butiku. Nakoupily tam krásné kousky pro Madelinin slavný večer. Třpytivé dlouhé tyrkysové šaty, bílé puntíkaté rukavice po lokty, zlato-modré botičky na platformě. Maddie byla připravená na svůj velký večer. A ve svém osobitém stylu!
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

Sladká příšerka Lagoona

27. září 2013 v 15:25 | RoyalRebel |  Moje panenky a jejich fotky
Stal se zázrak! V Praze se udělalo opět hezky a moje příšerka Lagoonka si to nemohla nechat ujít! :) Podívejte se, jak si krásnou podzimní přírodu užívala. :)))

Fan Art Raven

26. září 2013 v 16:14 | RoyalRebel |  Ever After High novinky
Pěkné, že? :)

Příšerné dny

26. září 2013 v 16:07 | RoyalRebel |  Deníček
Avatar nekopírujte!
Ahoj. Jak se máte? Já špatně. A proč? Smutné dny přicházejí. Včera byl asi poslední den, kdy bylo v Praze hezky. Teď už jenom leje! :( Zítra jsem se chtěla vydat na focení svých drahocených Monsterek, ale nemůžu. Teda jestli nechci, aby vypadaly na fotkách jako zmoklé slepice, heh. O_O
Víte, včera se mi stal takový trapas. Jak možná víte, jsem roztleskávačka. A zrovna jsme se naučily novou sestavu s holkama ze třídy. Napadlo nás, že jí ukážeme třídě. Tak jsme začaly. Já jsem stála a kámoška Adél dělala něco jako stojku a tak vykopla a... ,,Auu!" zařvala jsem. ,,Adélo já tě zabiju," řvala jsem ze srandy. A víte proč? Kopla mě do zadku! Celá třída se samosřejmě musela začít smát, jinak by to nebyli oni, ti exoti ze třídy. ,,Jasně, hrozně vtipný," řekla jsem po skončení sestavy, když se ještě všichni tlemili. A víte, co mě fakt zamrzelo? Že se smála i má BFF, která tancovala s námi. Trapas co? Buďte rády, že jste nebyly v mé kůži. Ale už je to všechno v pohodě. :) A v sobotu možná jedu na nákupy do německa, hledat Ever After Highky. :) Už se těším. Ale nechci vidět svůj smutný ksicht, když je tam mít nebudou, heh. :/ No to je jedno, mějte se fajn a ahoj! :)
Vaše RoyalRebel

Příběh: Královna školy 2013 1. část

24. září 2013 v 16:25 | RoyalRebel |  Ever After High novinky
Bylo nebylo...
Na škole Ever After High panoval zmatek. Apple White procházela s Briar Beauty chodbou po vyučování a mířila do své ložnice. ,,Ach, Briar," říkala Apple, ,,nemůžu se dočkat, až začne ta soutěž!" Briar se usmála. ,,Myslíš Královnu školy 2013?" Apple přikývla. Královna školy je něco jako Královna krásy. ,,Každé ráno se ptám svého zrcadla, kdo je na světě nejkrásnější a ono odpoví..." začala Apple, ale Briar ji přerušila. ,,Ty, Apple White." Obě se musely začít smát. Briar je velmi dobrá imitátorka zrcadel, myslela si Apple. Za pár minut už byly obě ve svých ložnicích a Apple stála u zrcadla. Prohlížela si nádherné šaty, které si chtěla vzít na Královnu školy. ,,Tak zítra Maddie," ozvalo se zpoza dveří. Do ložnice vstoupila Raven Queen, spolubydlící Apple. ,,Maddie má zítra narozeniny," začala Raven. ,,Já vím, odvětila Apple a sedla si na svou postel. ,,Mám pro ní klobouček a balíček čajových sáčků." ,,Hm," vydala ze sebe Raven. ,,Originální dárek! Jenže co jí mám dát já? Ani oslavu nikdo nepřichystal..." Raven se zadívala na Appleiny šaty. ,,Hezké šaty, kam si je bereš?" Apple je pečlivě složila a uložila do skříně. ,,Na Královnu školy," odpověděla a zavřela dvířka skříně. ,,Moment, ta je taky zítra, viď?" zeptala se Raven a v tu ránu ji něco napadlo. Apple přikývla. No to je bomba! myslí si Raven. Já Maddie přihlásím do té soutěže! ,,Skočím za Maddie, už něco mám," vykřikla Raven a vyběhla z ložnice.
O pár minut později...
,,Maddie, Maddie," křičela Raven na svojí nejlepší kamarádku. ,,Půjdeš do královny školy! Mám plán, ale nikdo se ho nesmí nikdy dozvědět! To je můj dárek k tvým narozeninám!" ,,No tak sem s ním," řekla Maddie s neskrývanou radostí.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Novinky ode mě

24. září 2013 v 15:59 | RoyalRebel |  Deníček
Ahojky, zdravím vás, přátelé! :) Jak to šlape? U nás ve škole to bylo dneska strašný! Měli jsme totiž supla. Dvě hodiny suplovala družinářka a potom - jelikož si pan učitel na ájinu někam "nutně" potřeboval odkráčet - učila nás zástupkyně. A že nevíte co!? Vlastivědu! Můj druhý nejneoblíbenější předmět! Byli jsme týráni! Ale je dobře, že už jsem doma. :) Za chvíli půjdu na trénink, no za delší chvíli. :D A napadl mě příběh o EAH, ale nesmějte se - je to taková blbůstka, ale za přečtení nic nedáte! :) A asi udělám článek, ve kterém se vám představím, abyste si nemyslely, že jsem nějaký trapný anonym. :) Tak asi ahoj, jdu na ten příběh! :)
S láskou vaše RoyalRebel

Bratzillaz Fan Art

20. září 2013 v 16:15 | RoyalRebel |  Bratzillaz novinky
Velice povedené, že ano? :)

Yasminka

20. září 2013 v 16:14 | RoyalRebel |  Bratzillaz novinky
Je nádherná, moje nejoblíbenější Bratzillaz. :) Líbí se vám?

Návrat School´s Out?

20. září 2013 v 15:26 | RoyalRebel
Do Francie se vrátil 2-pack Laly a Clawda School´s Out a to znamená, že se za okamžik vrátí i k nám. :) Možná to znamená, že se postupně vrátí všechny School´s Out, takže možná i ty malinko vzácnější, protože se přece vrátily i Basic, ne? :)
Zdroj informace: renkatoys.com

Krátké seznámení s hlavními EAH

20. září 2013 v 15:20 | RoyalRebel |  Ever After High novinky
"Nejkrásnější ze všech"
- Apple White

Včelí královna
Princezna
Většinou velice úspěšná